כשאני מדבר על שיער טבעי אני מדבר על השיער ממש כפי שנגזר מהבחורה או הנערה, לא תמצאו אצלי שני צרורות שיער דומים כל אחד יהיה ממש כמו טביעת אצבע של הבחורה ממנה נגזר.

סביר להניח שגלשת בעוד אתר או שניים ובטח שמת לב שכולם בלי יוצא מן הכלל מדברים על שיער טבעי! (אז איפה היתרון שלי בעניין?) אני יכול להגיד לך שברוב המקרים הם מדברים על שיער שהספר מזמין לפי מניפת צבעים מהסוכן או המפעל, השיער יגיע באורך מסוים- ואם אותו ספר יזמין עוד 100 חבילות הם יגיעו בדיוק (על המילימטר) כמו שיצאו מהמפעל, את ואני הרי יודעים שאם אגזור שיער משתי ילדות, אפילו כאלה עם שיער דומה, בחיים שני הצרורות לא יהיו דומים.

אז ככה קודם כל בסופו של דבר אצא הכי זול, כי מעולם לא תצטרכי להחליף את השיער בגלל האיכות שלו, ואני נותן אחריות על כך. כמובן שבזכות המבחר הענק (כזה שמעולם לא ראית) בבחירת השיער נשים לב לפרטים הקטנים ביותר - לדוגמא לבחורה בעלת שיערה עבה במרקם גלי נוסיף שיער שנגזר מבחורה או נערה בעלת מרקם ועובי שיערה זהים כמובן שברוב המקרים השיער הטבעי המוסף בריא יותר מהשיער של הלקוחה שתהנה ממנו מה שאומר שהמראה הכללי של שיער הלקוחה יראה בריא יותר כשישתלב עם השיער הטבעי והבריא במוסף. כמובן שבשיער טבעי על באמת כזה שתקבלי אצלי,  המגע יהיה יותר נעים התנועה שלו תהיה טבעית (ומותאמת אלייך) ומן הסתם התוצאה תהיה יותר טבעית יותר.

ההבדל בין שיער טבעי מעובד במפעל לשיער טבעי על באמת


ישיער טבעי לא מעובד

 

סרטון שמתאר מקרה בו גזרנו שיער ללקוחה אחת, ועם אותו שיער ובאותו מעמד הארכנו ללקוחה אחרת

 

 

 

 

 

על שיטת החיבור הבלעדית שלי לתוספות שיער
מילוי והארכת שיער תמונות לפני ואחרי
להצעת מחיר ויעוץ מקצועי ללא התייחבות מצידך לחצי כאן
ראשי
русский
תמונות והסברים
לפני-אחרי
שאלות נפוצות
תוספות שיער
וידאו
מילוי ועיבוי שיער
צור קשר
שיער טבעי
נשירת שיער
לקוחות ממליצים
קליפסים
מוצרי שיער
לתאום פגישת ייעוץ

היתקשרי עכשיו

03-6500266

מלאי פרטים ונחזור בהקדם

שם מלא
דוא"ל
נייד
עיר
מתעניינת ב
מעוניינת לקבל דיוור

Find us on Facebook

תוספת שיער בלונד

תוספות שיער מוטי רונאל