לגירסת האתר במחשב

מוטי רונאל פיתח שיטת חיבור מתקדמת בטוחה ובריאותית לשיער ולקרקפת, שיטת מוטי רונאל הייחודית מעמידה פתרון ייחודי למילוי והארכת השיער בטיחותית ובריאותית שתעזור עם הזמן גם לשיקום שיער שנפגע. שלל הלקוחות מהארץ ומהעולם יעידו על תוצאה עם ציון לא פחות ממושלם למראה שיער טבעי מלא ושופע.

תשובות לשאלות נפוצות בנושאים כמו איכויות שיער טבעי , השוואה בין שיטות חיבור של תוספות שיער כמו : הלחמת שיער עם קרטין , שזירת שיער, הדבקת שיער , הארכת שיער עם חרוזים , ובין שיטת החיבור הבלעדית והבטוחה שלי, וכן הסברים מפורטים שיענו על תהיותיה של כל מי שמתכננת תוספות שיער , ויעשירו את ידיעותיה של מי שכבר עשתה תוספת שיער . עוד..

תוספות שיער בביצוע מוטי רונאל

תוספות שיער , רוצה תוספת שיער ומתלבטת באיזה שיטה להאריך ? להשוואה בין הארכת שיער בשיטת החיבור הבלעדית המוצלחת והבטוחה שלי, לשיטות נפוצות כמו הלחמת שיער, הדבקת שיער, שזירת שיער, חיבור בקראטין, תוספות שיער בלייזר, שיטת החרוזים ושאר שיטות נפוצות שמשתמשים בהם למילוי שיער ו\או הארכות שיער . הקישי כאן

תוספות שיער מחירים  - תרצי שנהיה ספציפים  בהערכת מחיר לשיער שלך התקשרי עכשיו: 03-6500266

 

לגלריות הארכת שיער
לגלריות תמונות והסברים תוספות שיער לפני ואחרי
על שיטת החיבור הבלעדית שלי להארכת שיער
מילוי ועיבוי שיער דליל במיוחד וקרחות הנראות לעין
להצעת מחיר ויעוץ מקצועי ללא התחייבות מצידך לחצי כאן

כל המצולמות באתר בלי יוצא מן הכלל כולל המצולמות בגוף האתר כחלק מעיצובו הם לקוחותינו.

תוספות שיער, מילוי שיער מוטי רונאל

תוספות שיער בביצוע מוטי רונאל מילוי והארכת שיערתוספות שיער - מרבית המספרות ואף סלוני העיצוב בישראל מבצעים הארכת שיער משיער טבעי אשר עבר עיבוד בארצות כדוגמת: הודו סין ואף בארצות אירופה. תהליך שכזה הכולל הבהרה, צביעה ויישור בחום גבוהה מסב נזק משמעותי לשיער. כתוצאה מכך , בתום תהליך העיבוד מצפים מפעלים אלה, את השיער בשכבת סיליקון המעניקה לו מראה יפה ותחושת מגע נהדרת. אך אליה היא וקוץ בה, אורך חייהן של תוספות שיער אלו הינו לפרקי זמן קצרים בלבד. פעילות יומיומית כדוגמת: חפיפת שיער, ייבושו במייבש שיער ושחייה בים או בבריכה תגרום לשכבת הסיליקון להתכלות ותחשוף את השיער המעובד. הדבר יביא למראה שיער, ספוגי וסינטטי כשיער של בובה.
מוטי רונאל מייבא אישית בעזרת אנשי קשר בכפרים במזרח אירופה שיער טבעי לחלוטין אשר לא עבר תהליכי עיבוד או צביעה. השיער צרור (קוקו) כפי שנגזר מן הבחורה או הנערה (ומשכך צרור אחד לעולם לא יהיה דומה לרעהו) מוכן לחיבור בלעדי וחזק שאינו ניראה או מורגש. בניית הארכת השיער ו\או המילוי על שיערך נערכת בצורה מושלמת עם דגש על תספורת אופנתית והתאמה מדויקת בין טקסטורת שיערך לטקסטורת השיער הטבעי (ללא עיבוד מפעל כאמור). התוצאות המתקבלות ( מהם אפשר להתרשם בגלריות תוספות שיער ) הינן שיער טבעי, ארוך, בריא ושופע.
אודות לאיכותו הגבוה של השיער ולאחר זמן בו תיהני מהארכת שיער טבעית ומושלמת ו/או מילוי שיער טבעי, השיער המוסף נסוג מן השורש לפיכך, יפרק מוטי רונאל את תוספת שיער בפשטות, תוך שמירה מוחלטת של שיערך, וירכיב את השיער הטבעי מחדש קרוב לשורש. פועל יוצא הנו רווח כפול לך הלקוחה, הנהנת לא רק משיער בריא איכותי טבעי ושופע, והרגשה נשית וסקסית אלא גם מחסכון כספי עצום, שלא כדוגמת מספרות אחרות המשתמשות לצורך תוספות שיער בשיער המעובד.


 

 

ראשי
русский
תמונות והסברים
לפני-אחרי
שאלות נפוצות
תוספות שיער
וידאו
מילוי ועיבוי שיער
צור קשר
שיער טבעי
נשירת שיער
לקוחות ממליצים
קליפסים
מוצרי שיער
לתאום פגישת ייעוץ

היתקשרי עכשיו

03-6500266

מלאי פרטים ונחזור בהקדם

שם מלא
דוא"ל
נייד
עיר
מתעניינת ב
מעוניינת לקבל דיוור

Find us on Facebook

תוספת שיער בלונד

תוספות שיער מוטי רונאל